Семінар від Рівненського центру зайнятості

Семінар від  Рівненського центру зайнятості

В рамках роботи інформаційно-консультаційного центру служби зайнятості заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненського МЦЗ Лариса Масталярчук провела  в університеті семінар «З чого починається підприємництво».

У семінарі взяли участь студенти другого та третього курсів навчально-наукових інститутів економіки та менеджменту, агроекології та землеустрою, водного господарства та природооблаштування.

Студенти дізналися про те, як розпочати свій бізнес, винайти та реалізувати ідею, де отримати стартовий капітал, розрахувати дохідність тощо.

Незабаром, 10 квітня, о 14:00 у відділі працевлаштування та профорієнтації  відбудеться ще одне групове заняття на тему «Що потрібно знати для успішного ведення бізнесу?». Запрошуємо усіх бажаючих.

Більше фото у

Надія Бордюженко,