Олімпіада зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Вже традиційно перший тиждень навчання для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» був багатий на події. Адже з метою пошуку обдарованої студентської молоді і стимулювання навчальної та наукової роботи кафедрою обліку і аудиту у період з 26 лютого по 1 березня було проведено І етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Облік і оподаткування», а також із дисциплін «Облік у банках», «Організація і методика аудиту» та «Управлінський облік».

Загалом в олімпіадах взяли участь 45 студентів, які показали глибокі теоретичні знання і практичні навички при розв’язуванні тестів і задач з дисциплін «Фінансовий облік», «Облік і звітність в оподаткуванні», «Облік у банках», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит», «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті».

За результатами участі в олімпіадах визначено переможців:

1. зі спеціальності «Облік і оподаткування»:

І місце – Підгрушний Віктор Андрійович, група ОАм-51,
ІІ місце – Ситнікова Аліна Олегівна, група ОА-41, Самедова Лейла Рауфівна, група ОА-41,
ІІІ місце – Заклинська Аліна Ігорівна, група ОА-41, Кир’ях Анна, група ОАм-51;

2. з дисципліни «Облік у банках»:

І місце – Заклинська Аліна Ігорівна, група ОА-41,
ІІ місце – Самедова Лейла Рауфівна, група ОА-41,
ІІІ місце – Лазарчук Катерина Сергіївна, група ОА-41;

3. з дисципліни «Організація і методика аудиту»:

І місце – Ситнікова Аліна Олегівна, група ОА-41,
ІІ місце – Самедова Лейла Рауфівна, група ОА-41,
ІІІ місце – Вишневська Анна Володимирівна, група ОіО-21інт;

3. з дисципліни «Управлінський облік»:

І місце – Смолярчук Софія, група ОА-31,
ІІ місце – Кир'ях Анна, група ОАм-51,
ІІІ місце – Самедова Лейла Рауфівна, група ОА-41, Ситнікова Аліна Олегівна, група ОА-41.

Щиро вітаємо переможців! Віримо у ваші сили та бажаємо перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад!

Більше фото у

Кафедра обліку і аудиту