Університет

Фонд енергоефективності України. Проведення енергоаудиту

Фонд енергоефективності України. Проведення енергоаудиту

06 - 07 березня 2019 року в Центрі енергоефективності НУВГП відбувся дводенний навчальний семінар на тему «Фонд енергоефективності України. Проведення енергоаудиту». Участь у заходах взяли представники голів ОСББ Рівного та зацікавлені громадяни. Організатори – Міжнародна фінансова корпорація та НУВГП. У ході семінару спікерами виступали консультант проекту в Рівненській області Михайло Лук'яник, атестований енергоаудитор – технічний директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Андрій Якимчук, а також представник Центру енергоефективності, енергоаудитор Володимир Довбенко.

Тема енергоефективності для житлового сектору на сьогодні надзвичайно актуальна. Особливу увагу було приділено проведенню енергоаудиту для виконання термомодернізації багатоквартирних будинків. Консультант проекту в Рівненській області Михайло Лук'яник розповів про принципи роботи майбутньої програми з термомодернізації багатоквартирних будинків. Технічний директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Андрій Якимчук висвітлив види енергетичного аудиту, що дозволяє оцінити стан та потенціал енергоефективності будівлі. Представник Центру енергоефективності Володимир Довбенко розповів про обстеження інженерних системи, а саме що повинні знати голови ОСББ:  процедуру та послідовність термомодернізації, які енергоефективні заходи необхідно виконати першочергово.

Голова ОСББ «Замкове -1» Галина Бовгира поділилася досвідом участі в пілотному проекті від Рівненщини. Присутні взяли активну участь в обговоренні проблемних питань, що цікавили більшість.

В подальшому заплановано серію семінарів і заходів для різних цільових груп, метою яких є ощадне та розумне використання енергії. Усі бажаючі можуть долучитися до них. За детальною інформацією звертайтеся безпосередньо у Центр енергоефективності, за адресою: вул. Карнаухова, 53а, навчальний корпус НУВГП № 7, e-mail: eec@nuwm.edu.ua

Більше фото у

 

Володимир Довбенко,
Центр енергоефективності

 

Читайте також:  Навчання в Центрі енергоефективностіназад