Навчання в Центрі енергоефективності

Днями в Центрі енергоефективності Національного університету водного господарства та природокористування відбувся черговий семінар для усіх бажаючих містян. Цього разу на тему: «Проектування систем електроопалення».

ТМ «DIMOL» – наша компанія-партнер, котра долучилась до відкриття Центру, проведення міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне», а нині є однією із тих, хто допомагає наповнювати локацію Центру змістом.

У семінарі взяли участь інженери-проектувальники, представники будівельних компаній м. Рівного. У ході семінару спікером виступив директор ТМ «DIMOL» Якобчук Олег Валерійович, розповів про власні технології електроопалення. Представив переваги електроопалення порівняно з іншими системами опалення, висвітлив вплив управління опаленням на його енергоефективність, а також про нові можливості «DIMOL smart».

В подальшому заплановано низку семінарів і заходів для різних цільових груп, усі бажаючі можуть долучитися до них. За детальною інформацією звертайтеся безпосередньо у Центр енергоефективності, за адресою вул. Карнаухова, 53а, навчальний корпус НУВГП № 7, e-mail: eec@nuwm.edu.ua.

Більше фото у

Володимир Довбенко,