ОЛІМПІАДА ЗА НАПРЯМОМ «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Освіта – скарб; праця – ключ до нього (П. Буаст)

Традиційно в НУВГП відбуваються олімпіадні змагання з різних напрямів. 6 березня 2019 року на кафедрі державного управління, документознавства та інформаційної діяльності проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом 07 «Управління та адміністрування».

Сімнадцять студентів напряму спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у І турі олімпіади. Зокрема, дванадцять – студенти групи ПУА-31, п’ять – студенти групи ПУА-51м.

Щиро вітаємо переможців олімпіади:

1 місце: Радчук Надія Вікторівна, студентка ПУА-31 (86 балів).

2 місце: Ошурко Світлана Вікторівна, студентка ПУА-31 (78 балів).

3 місце: Одейчук Іванна Юріївна, студентка ПУА-31 (66 балів).

Олімпіадне завдання передбачало 50 тестових завдань із фахових дисциплін за різними рівнями складності. Відповідальними особами за проведення олімпіади за напрямом 07 «Управління та адміністрування» на кафедрі державного управління, документознавства та інформаційної діяльності є Якимчук А.Ю., д.е.н., професор, Валюх А.М., д.держ.упр., доцент.

15-17 травня 2019 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбудеться другий тур олімпіади за напрямом 07 «Управління та адміністрування» відповідно до наказу Міністерства освіти України № 1313 від 28.11.2018 р. Бажаємо успіху нашим студентам!

Аліна Якимчук,
кафедра державного управління, документознавства та інформаційної діяльності