Баскетбол СБЛУ Таскомбанк. Півфінал дивізіону«Захід»

З 7 по 9 березня 2019 року у Луцьку відбулися матчі дивізіону «Захід». Команди з Хмельницького, Тернополя, Рівного та Луцька виборювали вихід у фінал дивізіону «Захід».

Чоловіча команда нашого університету невдало розпочала змагання, програвши в напруженій боротьбі команді ТНЕУ (Тернопіль) 74-68 та команді Східноєвропейського національного університету (Луцьк) 75-60, які укомплектовані гравцями, що виступають у вищій лізі Чемпіонату України. В останній день, перемігши студентів КПНУ (Хмельницький) з необхідною різницею 108-81, збірна команда НУВГП виборола другу путівку до фіналу дивізіону «Захід», який відбудеться 12-13 березня у м. Львові. Отже,  четвертий раз поспіль чоловіча збірна НУВГП з баскетболу буде боротися за медалі в дивізіоні «Захід» СБЛУ Таскомбанк.

Сотник О.В.,
тренер збірної команди НУВГП з баскетболу