ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІД УЧАСНИКА СЕМІНАРУ З ПРИРОДОХОРОННОГО МЕНЕДЖМЕНТУ У КИТАЇ

6 березня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулась зустріч студентів 1, 2, 3 курсів спеціальності «Туризм» із Оксаною Головко, начальником відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Дермансько-Острозького національного природного парку.

О. Головко детально розповіла про свою поїздку в Китай та участь у семінарі «Seminaron Nature Reserve Management and Conservation for Developing Countries», який повністю фінансувався Міністерством комерції Китайської Народної Республіки.

Під час зустрічі студенти дізнались про систему природоохоронних територій Китаю, особливості їх облаштування та туристичну інфраструктуру, а також неймовірно широке використання цифрових технологій у багатьох сферах, зокрема, під час проведення польових досліджень в Китаї.

Зважаючи на світову популярність гастрономічного туризму, досить цікавими для студентів були  відомості про особливості китайської кухні.

Під час обговорення також згадували об’єкти світової спадщини ЮНЕСКО, які знаходяться у Китаї та Україні.

На завершення зустрічі Оксана Головко наголосила на тих великих можливостях, які нині відкриваються перед студентами. Потрібно лише проявляти ініціативу, цікавитись, вивчати мову, брати участь у студентських програмах обміну, адже подорожі розширюють свідомість, допомагають налагоджувати дружні відносини між країнами та змінюють світ на краще.

Зустріч відбулась у рамках планової роботи студентських наукових гуртків «Анімаційна діяльність та індустрія гостинності», «Екскурсії і туризм», які діють при кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи. Керівництво гуртками здійснюють к.с.-г.н., доцент Громаченко К.Ю. та старший викладач Яковишина М.С.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи