Зимовий чемпіонат України серед ветеранів

1-3 березня 2019 року в м. Києві відбувся зимовий чемпіонат України серед ветеранів у приміщенні в категорії Мастерс.

У чемпіонаті брали участь спортсмени-ветерани з усіх областей України. Рівненську область представляла викладач кафедри фізичного виховання НУВГП, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІ Олімпійських ігор в м. Атланта (США) Шолопак Людмила Фіногенівна.

На дистанції 60 м, серед 48 спортсменок, Шолопак Л.Ф. зайняла друге місце та стала срібним призером чемпіонату України серед ветеранів.

За підсумками змагань Шолопак Л.Ф. увійшла до складу збірної команди України, яка буде брати участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики, що відбудеться 25-31 березня 2019 року в м. Торунь (Польща).

Вітаємо з вдалим виступом та бажаємо успіху на чемпіонаті світу.

Кафедра фізичного виховання

Читайте також: В Рівному відбулося засідання Вченої ради Українського географічного товариства

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку