Студенти-гідроенергетики відвідали Київські ГЕС та ГАЕС

Студенти-гідроенергетики відвідали Київські ГЕС та ГАЕС

Щороку студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Гідроенергетика» під час ознайомчої та навчальної практики відвідують різні енергетичні об’єкти. Цього року вони відвідали першу сходинку Дніпровського каскаду – каскад Київських ГЕС та ГАЕС (м. Вишгород).

Юним гідроенергетикам розповіли цікаві факти будівництва Київських ГЕС та ГАЕС, функції та принцип роботи станцій. Студенти побачили капсульні агрегати ГЕС та обертові агрегати ГАЕС, зрозуміли основні відмінності в роботі такого гідроенергетичного обладнання. В даний час на Київській ГАЕС здійснюється заміна енергетичного обладнання, тож студенти змогли побачити розібраний генератор та на власні очі спостерігали підготовчі роботи в краторі генератора перед встановленням його основних частин. Студенти також відвідали машинні зали ГЕС та ГАЕС, закритий розподільчий пристрій та пульт керування Київської ГЕС. 

Подібні екскурсії майбутнім спеціалістам дають можливість оцінити тонкощі й особливості обраної професії та ще на початку навчання більш масштабно осягнути перспективи розвитку гідроенергетики не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Оксана Галич,
кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин

Читайте також: ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ В НОВОМУ РОЦІназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки