Про нових провайдерів і сучасні комп’ютерні аудиторії…

Про нових провайдерів  і сучасні комп’ютерні аудиторії…

Відтепер два  ліцензованих провайдери  – Датагруп та Укртелеком, які мають чинні атестати відповідності системи захисту, надаватимуть інформаційно-телекомунікаційні  послуги в навчальному корпусі № 1. Адже як відмітив провідний інженер відділу ІТ Віталій Назарук, саме в адміністративному корпусі відбувається обіг усієї найважливішої управлінської інформації. Окрім того, тут розміщені провідні кафедри в галузі інформаційних технологій ННІАКОТ. Тому першочергово потрібно було підключити  до захищених вузлів Інтернет-доступу (ЗВІД) саме навчальний корпус № 1. Встановлене найсучасніше високопродуктивне обладнання маршрутизації та комутації дозволило організувати канали Інтернет-доступу гарантованої швидкості. Отже, студенти, складаючи модульні тести та іспити, не втрачатимуть через перебої зв’язку результати своїх робіт та  не перездаватимуть їх ще раз.

Окрім того, передбачено і  безшовний Wi-Fi – сучасна технологія, що використовується для організації доступу до мережі Інтернет на великих  площах та дозволяє максимально покрити визначену зону з великою кількістю користувачів. Користуватимуться ним зможуть викладачі, студенти та гості. Поки що відбувається комплексне тестування університетської мережі.

Згодом до нової мережі, якою управляє та вже й контролює не провайдер, а університет,   будуть підключені й інші навчальні корпуси.

Також Віталій Дмитрович розповів про переоснащення двох нових комп’ютерних класів в 128 та 242 аудиторіях. Перша закріплена за кафедрою обчислювальної техніки, друга – економічної кібернетики.

І це не дивно, адже комп’ютери  в цих аудиторіях 2004 та 2006 років випуску  вже давно фізично й морально застаріли і потребували якнайшвидшої заміни.  Тож університет за власні кошти закупив 30 комп’ютерів, які дозволяють в повному обсязі виконувати студентам  завдання за програмами підготовки. Замінити довелось і мережеве обладнання в цих аудиторіях. До речі, на оновлення і заміну Інтернет-мережі та оснащення комп’ютерних класів університет витратив біля 1 млн 200 тис. грн.

За найближчих два роки заплановано оптимізувати склад комп’ютеризованих аудиторій університету, повністю оновивши  та модернізувавши комп’ютерне та мережеве обладнання.

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Універсіада Рівненської області серед жіночих команд з баскетболуназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки