Завершилася навчальна практика з фаху у студентів першого курсу спеціальності «Маркетинг»

Навчальна практика з фаху на першому курсі – це перший крок до практичного пізнання обраної спеціальності, розширення горизонтів знань щодо майбутньої професії, можливість ближче познайомитися з різними сторонами діяльності у сфері маркетингу.

За час навчальної практики з фаху студенти-маркетологи 1-го курсу мали змогу познайомитися з діяльністю консалтингової, фінансово-консультативної фірми «Salve-finance», яка вже понад 11 років надає свої послуги в питаннях ефективності використання фінансових ресурсів клієнтів. Більше дізнатися про свою спеціальність, зрозуміти процес прийняття рішень у ситуаціях, що виникають у сфері маркетингової діяльності – все це стало можливим завдяки знайомству з діяльністю Рівненської обласної організації «Українська Асоціація Маркетингу» (АМУ). Також студенти ознайомилися з діяльністю провідних підприємств м. Рівного, а саме: з вітчизняним флагманом легкої промисловості – ТОВ «Т-Стиль», яке було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату, а також з найпотужнішим виробником металевих протизламних та протипожежних дверей і сейфів в Україні, ТОВ «Сталь-М».

Знайомство з діяльністю такої фінансової установи, як АТ КБ «ПриватБанк»,  було актуальним, затребуваним і пізнавально-цікавим як з точки зору клієнтів, так і з точки зору потенційного місця працевлаштування майбутніх маркетологів.

Віртуальне знайомство з діяльністю Наукової бібліотеки НУВГП стало можливим завдяки сайту, який містить всю необхідну інформацію з відповідною пошуковою системою, що значно спрощує доступ до потрібної інформації, значно економить час на її пошуки і водночас розповідає про останні новини, віртуальні виставки, які можна переглянути дистанційно.

Великий інтерес викликала діяльність БО «Мережа 100% життя Рівне», яка займається не тільки моніторингом державних закупівель, але й здійснює супровід важкохворих людей, які потребують як необхідної  медичної допомоги, так і соціальної підтримки.

Більше дізнатися про історію рідного краю, про відомих діячів свого часу і те, чим живе Рівненщина сьогодні, стало можливим завдяки екскурсіям в музей  Уласа Самчука, Рівненський краєзнавчий музей і музей Бурштину. В останньому студенти мали змогу загадати якусь одну, але найзаповітнішу мрію, обравши свого бурштинового янгола. За повір’ям, ця мрія повинна обов’язково здійснитися…

Завершилася навчальна практика з фаху у студентів першого курсу спец. «Маркетинг» участю у зйомках телемосту «Рівне-Суми» на телеканалі «Рівне 1», під час якого запрошені гості та експерти обговорювали питання доцільності та ефективності електронних петицій у світлі територіальної реформи.

Можна стверджувати, що навчальна практика не тільки дала змогу студентам наблизитися до своєї професійної мрії, але й сприяла налагодженню маркетингових комунікацій з цікавими, неординарними особистостями, професіоналами своєї справи.

Кафедра маркетингу