Круглий стіл щодо підвищення обороноздатності

Днями в  ДП «Центральний проектний інститут» Міністерства оборони України відбувся круглий стіл:  “ФОРТИФІКАЦІЙНІ СПОРУДИ: стан, задачі удосконалення та шляхи їх вирішення”.

Захід проводився під керівництвом завідувача кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Євгена Бабича і завідувача кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Леоніда Дворкіна в розвиток науково-дослідної роботи  “Високоміцні швидкотверднучі бетони і фібробетони та конструкції на їх основі для фортифікаційних споруд”.

Під час круглого столу  було проаналізовано стан, архітектурно-конструктивні рішення, проектування та зведення фортифікаційних споруд, визначено задачі щодо удосконалення та шляхи їх вирішення на основі консолідації науково-технічного, військово-інженерного та виробничого потенціалу країни.

З   доповідями виступили  представники Академії будівництва України, Ради національної безпеки та оборони України, ДП “Державний інститут будівельних конструкцій” Мінрегіонбуду України, Проектного інституту “Київський промбудпроект”, Корпорації “УкрБуд”, Київського національного університету будівництва та архітектури, Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка, Національного університету “Львівська політехніка”, Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, Одеської державної академії будівництва та архітектури, ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”, установ та структурних підрозділів Міністерства оборони України.

Наталія Пархомчук,
за матеріалами www.rvosvita.org.ua