Лекція для директорів шкіл Здолбунівського району

У приміщенні актового залу Здолбунівської районної ради доцентом кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Вовком Юрієм Євгеновичем прочитано лекцію для директорів загальноосвiтнiх навчальних закладів. На заході  були присутні також працівники Рівненського  обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій,  Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівництво районної ради.

Присутні фахівці взяли активну участь в обговоренні проблемних питань, виступили з  повідомленнями.

Доцентом  Вовком Ю.Є. акцентовано увагу на законодавчому забезпеченні діяльності навчальних закладів, запобіганні та протидії корупції в системі освіти, притягненні до кримінальної та адміністративної відповідальності. Наголошувалось також на  строках накладення адміністративних стягнень за вчинені правопорушення, відповідальності за вчинення окремих видів злочинів, порядку дій посадових осіб в умовах конфлікту інтересів.

Відділ зв’язків з громадськістю