Стипендії від мера

У Рівному обрали найкращих студентів рівненських ЗВО, які отримуватимуть стипендію міського голови. Найактивніших та найуспішніших студентів Рівного нагородила  заступник  мера міста Галина Кульчинська: вісімнадцять чоловік з навчальних  закладів І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації.

Як відмітила  пані Галина,  претендентів багато, але міська влада не впливає на вибір стипендіатів, а керується рішеннями навчальних закладів.

Студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації отримуватимуть стипендію міського голови в сумі 1 877 гривень та студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації отримуватимуть по 2 503 гривень. На це з міського бюджету витратять майже 500 тисяч гривень.

Серед таких, хто отримав сертифікат «Стипендіат міського голови-2019», є представники як НУВГП, так і його відокремлених структурних підрозділів:

Матус Олена, третьокурсниця  навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки НУВГП;

Приндюк Катерина, першокурсниця  магістратури навчально-наукового механічного інституту НУВГП;

Сачук Ірина, третьокурсниця спеціальності “Транспортні технології” Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП;

Хома Ксенія, другокурсниця  спеціальності “Хімічні технології та інженерія” Технічного коледжу НУВГП;

Борей Надія, третьокурсниця  спеціальності “Дизайн” Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП.

До речі,  нагадаємо, що можливість отримати стипендію мера мають ті студенти, які за підсумками двох останніх семестрів мають найвищий  середній бал навчання, досягли особливих результатів у науково-дослідницькій, культурно-мистецькій, спортивно-масовій чи громадській роботі.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків з громадськістю