Національний обмін "Плацкарт"

З 8 по 10 лютого представники відділу зовнішніх відносин Студентського парламенту НУВГП: голова відділу Грицюк Іванна та заступник голови відділу Сабанюк Михайло -  взяли участь у стартових зборах проекту національного обміну студентами.

Ми раді повідомити, що Національний університет водного господарства та природокористування увійшов до дев’яти кращих університетів, учасників програми національного обміну студентами “Плацкарт”, і вже 4 березня дана програма стартує в нашому університеті! Вже незабаром кожен студент отримає унікальний шанс тиждень навчатися в іншому навчальному закладі на своїй спеціальності і на власні очі побачити побут, звичаї та традиції студентів інших областей.

Тож не проґав можливість відчути себе студентом провідних університетів України, познайомитись з культурою інших областей і знайти нових друзів з різних куточків країни! Набір учасників на програму розпочнеться вже скоро, слідкуйте за новинами університету в соцмережах!

Відділ зовнішніх відносин Студентського парламенту НУВГП

Читайте також: Університет став підписантом Меморандуму про створення Школи грантового менеджменту

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку