Школа лідерства: підбиваємо підсумки

Школа  лідерства: підбиваємо підсумки

Завершилась Школа лідерства, яка дозволила викладачам НУВГП вдосконалити лідерські і  поглибити професійні здібності та й просто дізнатися для себе щось нового та корисного.

Як розповіла заступник завідувача навчально-методичного відділу Тамара Костюкова, Школа лідерства – це місячна навчальна програма, метою якої є створення в університеті  команди лідерів та однодумців, так би мовити, рушійної сили закладу через навчання, розвиток лідерських навиків, практичні заняття, семінари, тренінги, дискусії та спільну діяльність.

В рамках місячного навчання слухачі два тижні відвідували аудиторні заняття, а два – працювали  самостійно, виконуючи випускну роботу. Слухачі навчалися  за  п’ятьма обов’язковими та декількома вибірковими курсами за власним вибором. Підсумком навчання стала випускна робота за фахом та отримання Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. Цього разу навчався 31 викладач університету, у тому числі п’ять  – з Технічного коледжу.

На лекційних  і практичних заняттях слухачі  дізналися про інтерактивні інструменти управління особистим кабінетом; стандарти освітньої діяльності та вищої освіти; міжнародну проектну  діяльність та грантові заявки; забезпечення якості вищої освіти; зміни та принципи ведення змін; електронний профіль викладача; основні фінансові аспекти діяльності університету; наукометричні і повнотекстові бази даних (Scopus, Web of Science та ін.) в навчальному процесі і науковій діяльності викладача; мистецтво презентації та основні принципи створення презентацій у Microsoft PowerPoint та інших спеціалізованих програмах;  Word та Excel: інструменти і лайфхаки; соціальні мережі як один з інструментів творення іміджу; контент та роботу в середовищі «Moodle».

Спікерами занять були ректор Віктор Мошинський (фото), проректор Олег Лагоднюк (фото), начальник відділу зв’язків з громадськістю Віталій Прокопець (фото), начальник відділу інформаційних технологій  Олександр Хоменчук (фото), завідувач кафедри гідроінформатики Сергій Клімов (фото), доцент кафедри держуправління, документознавства та інформаційної діяльності Антон Шинкарук (фото), начальник відділу якості освіти  Віктор Корбутяк (фото), начальник планово-фінансового відділу Микола Марчук (фото), завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Наукової бібліотеки НУВГП Валентина Перелигіна (фото), заступник завідувача навчально-методичного відділу Тамара Костюкова (фото),  доцент кафедри економічної кібернетики Володимир Василів (фото) та доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Олександр Мороз (фото).

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю