ШКОЛА ЛІДЕРСТВА ВИХОВУЄ НОВИХ ЛІДЕРІВ

ШКОЛА ЛІДЕРСТВА ВИХОВУЄ НОВИХ ЛІДЕРІВ

В університеті з 11 лютого поточного року продовжила свою  роботу Школа лідерства.

Лідерство – дуже важливе питання сьогодення, адже лідери є рушійною силою в бізнесі, політиці і в суспільному житті. Психологи зазначають, що лідерство тією чи іншою мірою притаманне кожному. Просто треба його відшукати і розвинути. І щоб стати лідером, потрібно виховувати себе відповідно.

Мета Школи лідерства – вдосконалення лідерських та професійних здібностей науково-педагогічного працівника  для кращого функціонування колективу та самого університету.

Школа лідерства – це місячна навчальна програма, метою якої є створити команду лідерів через навчання, розвиток лідерських навиків, практичні заняття, семінари, тренінги,  дискусії та спільну діяльність.

В рамках місячного навчання слухачі два тижні відвідуватимуть аудиторні заняття, а два тижні  самостійно працюватимуть. Слухачі навчатимуться за  п’ятьма обов’язковими курсами та декількома вибірковими курсами за власним вибором. Підсумком  стане виконання випускової роботи за фахом та за умови успішного завершення навчання – отримання Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. Цього разу навчатиметься 31 викладач університету, у тому числі 5 – з Технічного коледжу.  

Наразі вже відбулося три заняття.  Так, начальник відділу інформаційних технологій Олександр Хоменчук  провів заняття на тему «Інтерактивні інструменти управління особистим кабінетом в сиcтемі Moodle». Завідувач кафедри гідроінформатики  Сергій Клімов розповів про стандарти освітньої діяльності та вищої освіти, а доцент кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Антон Шинкарук  розповів про грантові заявки та міжнародну проектну діяльність. http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Більше фото у 

 

Тамара Костюкова,
з
аступник завідувача навчально-методичного відділу

 

Читайте також: Чемпіонат України з кікбоксінгуназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки