Онлайн-нарада щодо регіональної стратегії розвитку

Онлайн-нарада щодо регіональної стратегії розвитку

В облдержадміністрації відбулася онлайн-нарада щодо запланованих у 2019 році заходів з розроблення регіональних стратегій розвитку на новий програмний період 2021-2027 рр.

У нараді взяла участь проректор  з наукової роботи та міжнародних зв’язків  Наталія Савіна.

Так,  Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода на заході відмітив, що минулого року Уряд удосконалив процес стратегічного планування регіонального розвитку,  і нові проекти регіональних стратегій на період 2021-2027 років мають бути розроблені на засадах смарт-спеціалізації та активізації міжрегіонального співробітництва.

В’ячеслав Негода зазначив, що підхід смарт-спеціалізації неможливо впровадити без дотримання виконавцями регіональної стратегії затвердженої методики в частині широкого публічного обговорення пріоритетів розвитку з представниками інноваційного та експортно-орієнтованого бізнесу, науковців, агенцій регіонального розвитку.

Перший заступник міністра відмітив, що представники Мінрегіону будуть відвідувати більшість засідань регіональних робочих груп з підготовки стратегій. Якщо ж  підготовка стратегій не буде відбуватися відповідно до затвердженої методики, то регіону буде дуже складно отримати кошти на фінансування стратегій.

Тепер науковці  регіону повинні активно долучитися до процесу  створення проектів стратегії регіонального розвитку, увійти до робочих груп області,  аби регіону отримати кошти на їх реалізацію.

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Семінар у Центрі енергоефективності



назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки