Семінар у Центрі енергоефективності

Семінар у Центрі енергоефективності

Днями в Регіональному центрі енергоефективності НУВГП відбувся навчальний семінар на тему «Комплексне утеплення багатоквартирного будинку». Участь у заході взяли представники ОСББ Рівного та зацікавлені громадяни, загалом близько 20 осіб. Семінар відбувався в рамках проекту «Фонд енергоефективності України» за підтримки IFC.

У ході семінару спікерами виступили консультант проекту в Рівненськійобласті Михайло Лук'яник, головний інженер ТМ «Вікнова» Андрій Міщинський, майстер віконних конструкцій ТМ «Вікнова» Віталій Панчук, технічний  директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Андрій Якимчук, а також представники компанії CAPAROL.

Утеплення багатоквартирних будинків − на сьогодні надзвичайно актуальна тема, а тому висвітлена була з усіх сторін: починаючи від заміни вікон й утеплення стін та закінчуючи енергоаудитом і фінансовими питаннями.

Важливим фактом є те, що цей семінар є лише одним із величезної серії запланованих навчальних заходів, тож усі бажаючі можуть долучитися до них, у майбутньому звернувшись безспосередньо у Центр енергоефективності, за адресою вул. Карнаухова, 53а, навчальний корпус НУВГП №7.

Більше фото у 

 

Віталій Прокопець,
відділ зв'язків з громадськістю

 

Читайте також: Нагорода знайшла свого герояназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки