Проектна зустріч у Таджикистані

Проектна зустріч у Таджикистані

В межах міжнародного грантового проекту "Вдосконалення якісних показників підготовки спеціалістів з гідротехнічного будівництва на основі міжнародних вимог", партнером якого є НУВГП, в Дангаринському державному університеті (Таджикистан) відбулася проектна зустріч, на якій наш університет представляли  проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Савіна Наталія Борисівна і директор ННІ водного господарства та природооблаштування Хлапук Микола Миколайович.

Проект спрямовано на розробку стандартів, навчальних планів та модулів з гідротехнічного та сільськогосподарського будівництва. Партнерами проекту є Національний університет водного господарства та природокористування (Україна), Вища сільськогосподарська школа (Франція), Швейцарський федеральний технічний інститут (Швейцарія), Таджикський технічний університет ім. М. Осімі (Таджикистан), "Асоціація енергетиків Таджикистану", координатор проекту Дангаринський державний університет (Таджикистан).

Алла Кучерова,
сектор грантової роботи

Читайте також: НУВГП став членом International Water Associationназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки