Підвели підсумки українсько-білоруського проекту

Підвели підсумки українсько-білоруського проекту

1 грудня 2017 року Національний університет водного господарства та природокористування спільно з Поліським державним університетом (Білорусь) почав роботу над реалізацією грантового проекту «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України і Білорусі». Проект офіційно закінчиться за декілька днів, але вчора уже відбулася заключна звітна конференція, де учасники проекту ділилися своїми успіхами, напрацюваннями та обговорювали перспективи подальшого розвитку.

До участі у конференції долучилися працівники НУВГП та ПГУ, фермери, підприємці та усі дотичні до проекту. У проекті мало місце відкриття регіональних консультаційно-освітніх центрів у Рівному та Пінську, а також комп’ютерних класів для них. Навчальна складова складалась із 4 семінарів та 6 курсів тренінгів у кожній країні. Семінари  – це були масові заходи за важливими напрямками щодо розвитку органічного бізнесу та відбувалися в 2 етапи: теоретична частина та поїздка на виробництво. Тренінги ж – це серії із 20-ти уроків на різні теми, що проводилися для студентів, фермерів та людей, що займаються або планують займатися органічним ягідництвом.

Наприкінці тренінгів нами було оголошено транскордонний конкурс на найкращий проект створення та розвитку органічного бізнесу, а п’ятеро переможців отримали цінні подарунки.

В ході заходу також обговорили перспективи розвитку, потенційно прибуткові напрямки роботи, а також закликали до співпраці усіх зацікавлених до проекту.

Детальніше про усі заходи, що відбулись в межах проекту, читайте на сайті beop.polessu.by.

Більше фото у 

 

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю

 

Читайте також:  Global Game Jam 2019назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки