Global Game Jam 2019

Global Game Jam 2019

Другий рік поспіль Національний університет водного господарства та природокористування стає домівкою для локального етапу заходу світового масштабу. 25-27 січня по всьому світі водночас відбувався глобальний хакатон з розробки ігор Global Game Jam 2019. О 17.00 за київським часом головні організатори Джему повідомили тему: «Що для мене мій дім?».

Рівне – одне із 6 міст України, що долучилося до світового хакатону поряд із Києвом, Кропивницьким, Львовом, Одесою та Харковом. Місцем проведення традиційно став Open Office нашого університету. Кількість учасників цього року перевалила за 70, утворилося 10 команд, що перетворило аудиторію на специфічний гейм-вулик. Організаторами Global Game Jam  2019 разом з нашим університетом стала компанія-партнер Zagrava Games, а спонсором компанія світового рівня Playrix.

Протягом 48 годин роботи нон-стоп усі команди вийшли на фініш та презентувалися. З 10 представлених проектів 8 ігор – комп’ютерні, 1 – настільна, а 1 – суміш одного та іншого. Переможцями стала команда нашої Noosphere Engineering School з грою Tesla Hamster 3.0, суть якої полягала у порятунку планети Земля від космічного сміття ігровим героєм – хом’ячком, що літає в космосі на Теслі, запущеній раніше Ілоном Маском. Друге та третє місця зайняли не менш креативні ігри: Flea jump – гра з блохою, яка мандрує між собаками, та Cave Home – гра, де персонаж (а він печерна людина) мусить навести порядок в печері, аби його дружині сподобалося.

Переможці отримали грошові сертифікати на покупки в одному із торговельних центрів, а також можливість відвідати одну із найбільших у світі гейм-конференцій, що уже скоро відбудеться в Берліні.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до глобального хакатону, бажаємо успіхів переможцям на наступних етапах та запрошуємо усіх бажаючих на Global Game Jam 2020. Те ж місце, той же час, лише наступного року!

Більше фото у 

 

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю

 

Читайте також: Новини вченої радиназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки