Новини вченої ради

Відбулося чергове засідання вченої ради. Розпочалося воно врученням дипломів та грамот переможцям спартакіади і конкурсу підручників та посібників.

Першим розглянутим  питанням на засіданні стало кадрове. Так, члени вченої ради підтримали клопотання кафедр про  присвоєння вченого звання професора: екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства  –  Клименку О.М.;  автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій  –  Сафонику А.П.; прикладної математики – Турбалу Ю.В.

Про правила вступу до НУВГП та зміни в умовах прийому абітурієнтів на 2019 рік розповів відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук.

Присутні також затвердили Положення про проведення Всеукраїнських олімпіад в університеті, голів державних екзаменаційних комісій, кандидатури студентів на здобуття премій: Президента України, КМУ, ім. Грушевського, освітньо-професійні програми та навчальні плани, надали дозвіл на розміщення тимчасово вільних коштів в Укрексімбанку, підтримали відкриття філії кафедри трудових ресурсів та підприємництва в Рівненському центрі зайнятості. Окрім того, члени вченої ради надали гриф вченої ради навчальним посібникам та  дозвіл на видання монографій.

Під час засідання ректор Віктор Мошинський також представив нових членів вченої ради від студентства.

У «різному» Віктор Степанович традиційно привітав іменинників.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте також: Розробки НУВГП у збірнику «Інноваційні розробки університетів і наукових установ МОН України. Т.2.»