Навчатися і жити в комфорті

Університет створює  всі умови, аби навчання та проживання студентів було комфортним. І робить  це постійно впродовж року. Так, минулого календарного року було зроблено капітальний ремонт  у двох аудиторіях: 140 та 246, відремонтовано та укомплектовано 22 кімнати в першому, другому та п’ятому гуртожитках. Зокрема, твердим і м’яким інвентарем,  поміняні вікна та підлога. До речі, меблі виготовляв експлуатаційно-технічний відділ НУВГП.

Завершується капітальний ремонт блоку в  шостому гуртожитку, де студентам будуть створені справжні європейські  умови проживання. А ще відремонтовано приміщення для університетського клубу «Азимут» та  Студентського парламенту, здоровпункт, проведено понад 10 інших поточних ремонтів в навчально-наукових інститутах, місць загального користування в навчальних корпусах та гуртожитках, а також відремонтовано купол при вході в перший корпус.

Тепер хотілося б,  щоб студенти так само дбайливо ставилися до майна закладу, як до свого власного. Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю