Експертний семінар

Ректор Віктор Мошинський та проректори університету взяли участь в експертному семінарі, що відбувся  днями в Національному університеті водного господарства та природокористування.

До зустрічі також долучилися представники з Острозької академії, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, Рівненського державного гуманітарного університету та усіх коледжів НУВГП.

Тема семінару – Положення про акредитацію освітніх програм, підготовлене для Національного агентства із забезпечення якості  вищої освіти.

Презентація  відбулася в рамках міжнародного проекту "Нова система акредитації  як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті", що реалізується Благодійним фондом "Інститут розвитку освіти".

Президент МБФ "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики", головний експерт проекту, професор Варшавського університету Фініков Т.В. та координатор проекту Благодійного фонду "Інститут розвитку освіти" Андрощук О.В.  презентували Положення, яке згодом обговорили з учасниками – представниками Рівненських ЗВО.

Відділ зв’язків із громадськістю