Університет отримав подяку від ООН

Як відомо, Національний університет водного господарства та природокористування з 2016 року є офіційним членом Глобального договору Організації об’єднаних націй. Суть договору полягає у соціальній відкритості та відповідальності установ, що долучилися.

Робота була розпочата з першого Соціального звіту. Приємно, що першим він став не лише для нашого закладу вищої освіти, а й для всіх університетів України. У звіті йшлося про усі аспекти життя університету, пов’язані із соціумом: взаємодію із усіма стейкхолдерами, соціальний стан працівників, їх гендерну, расову рівність тощо, захищеність студентів, сплату податків, місце університету в місті Рівному та багато-багато  іншого.

Минуло 2 роки, і в 2018-му ми представили на розгляд громадськості новий Соціальний звіт за 2016-2017 роки. Даний звіт увібрав в себе усе найкраще із попереднього та став більш широким і зрозумілим. Обидва звіти отримали схвальні відгуки від фахівців Організації об’єднаних націй.

Сьогодні ж ми отримали лист вдячності від виконавчого директора Глобального договору ООН Лайзи Кінго. Окрім подяки, в листі є заклик до поглиблення співпраці, до залучення нових установ до Глобального договору. Тож запрошуємо усіх до участі, до розвитку цілей сталого розвитку та цінностей сучасного суспільства.

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю

Annual Letter from CEO & Executive Director of the UN Global Compact: A Year of Tipping Points

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку