Журналістському конкурсу – бути

14 січня 2019 року у приміщенні Національної обласної спілки журналістів відбулася зустріч членів первинного осередку Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України, нещодавно зареєстрованого на кафедрі державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природокористування, з відповідальним секретарем спілки Миколою Георгійовичем Фоменком.

Мета зустрічі – проведення щорічного творчого конкурсу, що став традицією серед спілчан, широке відображення в друкованих та електронних ЗМІ області проблем нашого сьогодення, створення об’єднаних територіальних громад, реформування духовних установ, студентське життя тощо.

Відбувся жвавий обмін думками щодо організації та проведення творчого конкурсу серед  студентів спеціальності «Журналістика» на теренах Рівненщини. Виступили проф. Галич В.М., доц. Шанюк В.І., секретар осередку доц.Фесянов  П.О.

Шанюк В.І.,
кафедра державного управління,