З днем народження, Семене Ізрайлевичу!

Сьогодні свій день народження відзначає Герой України, голова Науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», повний кавалер ордена «За заслуги», професор кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Семен Ізрайлевич Поташник.

Його внесок в розбудову енергосистеми України неоціненний! Семен Поташник – фахівець міжнародного рівня, який і до сьогодні плідно працює для зміцнення енергетичної безпеки країни.

Національний університет водного господарства та природокористування щиросердечно вітає Героя України Семена Ізрайлевича Поташника з днем народження та дякує за сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток гідроенергетики України!

Зичимо Семену Ізрайлевичу міцного здоров'я, довгих років життя, нових досягнень у роботі, миру, добра, благополуччя! Нехай затишно і тепло буде Вам серед співробітників, друзів та рідних!

Віктор Мошинський,
ректор