З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, співробітники, студентство!

Щиро вітаю Вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

2018 рік був нелегким роком для України, університету та кожного з нас.  Тривають реформи у державі, в тому числі й у сфері освіти та науки, продовжуються перетворення та модернізація. Проте університет гідно подолав цей непростий рік з його складнощами та перешкодами. Він  збагатив нас досвідом і зміцнив базу для подальшого розвитку нашого закладу вищої освіти.

В університеті відбулося багато змін та перетворень. Проте завдяки нашій злагодженій роботі  університет і надалі забезпечує високий рівень підготовки фахівців, дає ґрунтовні та міцні знання, запроваджує новітні технології в навчанні, покращує умови перебування та проживання студентів, урізноманітнює  їх дозвілля.

Нехай Новий рік і Різдво принесуть  у ваші сім’ї затишок, добро та злагоду, а бажання та нові плани будуть реалізовані.

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!