ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НАВЧАЛЬНИХ КНИГ

Традиційно наприкінці календарного року в університеті підводиться підсумок щорічного конкурсу  підручників, навчальних посібників та монографій на краще видання наукової та навчальної літератури закладу.

Мета конкурсу полягає в підтримці творчої активності вчених, стимулюванні їх подальшої науково-методичної та науково-дослідної роботи, підвищенні якості навчальних, методичних та наукових праць.

Для заохочення авторів кращих друкованих робіт,  відповідно до Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій, автори-переможці отримують дипломи і право впродовж п’яти років друкувати наступні свої видання за кошти університету згідно з поданими довідками про творчий внесок у видання, яке перемогло  в конкурсі.

За роки існування в конкурсі взяли участь 459 науково-педагогічних працівників. 339 учасників конкурсу стали переможцями.  57 наших викладачів -переможців конкурсу скористалися правом друку своїх видань за кошти університету за період 2015–2018 рр., а це 478 тис. 600 грн.

Конкурс відбувається  за природничим, економічним, гуманітарним  та технічним напрямами у таких номінаціях:  краща монографія; кращий підручник; кращий навчальний посібник.

Найвищий  бал членів конкурсної комісії  отримав навчальний посібник «Управління потенціалом підприємництва» колектива авторів кафедри економіки підприємства Кузнєцової Т.В., к.е.н., професора; Красовської Ю.В., к.е.н., доцента; Подлевської О.М., к.е.н., доцента. Члени комісії запропонували вченій раді розмістити на Дошці пошани «Людина року» фото авторів книги.

Список усіх призерів можна переглянути у pdf-файлі. Ознайомитись  з підсумками вільного інтерактивного голосування – за посиланням.

Книги-переможці  експонуватимуться в читальному залі Наукової бібліотеки університету.

Тамара Костюкова,
заступник завідувача навчально-методичного відділу