Будівельники знову кращі

Відбулися змагання з волейболу в залік ХLІІІ Спартакіади «Здоров'я» НУВГП, організацію та фінансування витрат якої проводить профком працівників університету.

У змаганнях взяли участь п'ять команд: ННІБА, ННІВГП, ННІОЗ, РАТК та Технічний коледж.

Команда ННІБА, у складі Макаренка Р., Мельника С., Алексієвця В., Алексієвця І., Марчука В., Іванюка А., Захарчука Г., у черговий раз підтвердила статус найсильнішої команди університету з волейболу серед працівників НУВГП, обігравши всіх суперників з однаковим рахунком 2:0.

За срібні нагороди в останній грі боролися команди Автотранспортного та Технічного коледжів. Перемогла команда Технічного коледжу обігравши суперників з рахунком 2:0.

Відповідно 3 місце посіла команда РАТК, 4 місце – ННІВГП, 5 місце – команда-дебютант турніру – ННІОЗ.

Кращим гравцем турніру визнано гравця команди ННІБА Алексієвця І.

Олександр Цицаркін,
головний суддя змагань