Новини вченої ради

Відбулося останнє в цьому році засідання вченої ради.

Розпочалися  збори голосуванням  присутніх щодо підтримання  клопотання трудового колективу ННІП про  приєднання кафедри суспільних дисциплін до ННІЕМ. Наступним  розглянутим стало кадрове питання. Так, члени вченої ради підтримали клопотання кафедр щодо присвоєння вченого звання доцента кафедр: міжнародної економіки – М.В. Полякову, комп’ютерних  наук – Л.В. Зубик, міського будівництва та господарства – Л.М. Піліпаці та екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства – Н.С. Ковальчук. Також було обрано за конкурсом  52 особи на посади професорів та доцентів.

Члени вченої ради затвердили  кандидатури голів державних іспитових комісій, правила прийому до коледжів НУВГП та аспірантури, Положення про ННІОЗ та інжинірингову лабораторію Noosphere, звіти докторантів, теми дисертаційних робіт та акредитаційні справи. Окрім того,  на засіданні було надано гриф вченої ради навчальним посібникам, підручникам та монографіям.

Ректор Віктор Мошинський привітав новообраних  працівників і підкреслив важливість приєднання кожного до філософії співпраці, а не супротиву. Окрім того,  Віктор Степанович ще раз відмітив необхідність володіння іноземною мовою кожного викладача, участі у спільних проектах, грантах, міжнародній співпраці. І наостанок, традиційно, привітав іменинників.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,