РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

У ННІВГП згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.12.2018 р. № 3049-л розпочала роботу експертна комісія з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Водна інженерія та водні технології зі спеціальності194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Голова комісії – Ткачук Андрій Васильович, декан факультету водогосподарської інженерії та екології, доцент кафедри експлуатаціїгідромеліоративних систем і технології будівництва Дніпровського державного аграрно-економічного університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент.

Член комісії – Волочнюк Євгеній Георгійович, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», кандидат сільськогосподарських наук, доцент.

Інформацію підготувала
Світлана Козішкурт,
кафедра водної інженерії та водних технологій