Підсумки року підбили в НУВГП

20 грудня в приміщенні актової зали Національного університету водного господарства та природокористування відбулися останні в 2018 році збори трудового колективу університету.

У порядку денному було декілька пунктів:

1. Звіт ректора університету Мошинського Віктора Степановича про виконання умов контракту, укладеного з МОН України за 2018 рік. Іншими словами – звіт про роботу університету за календарний рік, що минає. Сюди увійшли усі робочі аспекти: від соціальних до фінансового звіту. Віктор Степанович звернув увагу усіх присутніх на наші сильні та слабкі сторони, про моменти, над якими варто працювати особливо напружено, поділився успіхами та досягненнями, а також оголосив основні стратегічні завдання на 2019 рік. З повною версією звіту ви уже скоро зможете ознайомитися на нашому сайті. Трудовий колектив затвердив та визнав задовільним звіт ректора Мошинського В.С.

2. Про виконання профспілковим комітетом та адміністрацією університету зобов’язань за діючим Колективним договором за 2018 рік. Тут доповідачів було уже двоє, адже у договорі 2 сторони. Це була голова профспілкового комітету НУВГП Надія Погребняк та ректор Віктор Мошинський. Обидві сторони розповідали про те, що нарешті, за багато років розпочалася реальна співпраця та взаємодія замість постійного опору. Звіти обох сторін визнали задовільними, а Колективний договір виконаним.

3. Про «Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом НУВГП на 2019-2021 роки». Презентував зміни у Колективному договорі начальник юридичного відділу Дмитро Пуха. Він розповів про основні відмінності у новому та старому текстах, які загалом були сприйняті позитивно, тож особливих заперечень не було, і договір був затверджений.
4. Різне. Також на порядок денний проректором Олегом Лагоднюком було винесене питання про затвердження Кодексу честі наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників НУВГП. Даний документ був завчасно обговорений на засіданнях усіх кафедр закладу, відповідно до цього було внесено правки, тож справа була лише за рішенням найвищого керівного органу університету – трудового колективу, яке було ствердним.

Усі рішення трудового колективу є правомірними, адже кворум був дотриманий, а голосування відкритим.

Більше фото у

Віталій Прокопець,