Захист магістрів спеціальності «Туризм»

20-21 грудня 2018 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся перший захист кваліфікаційних магістерських робіт освітньої програми 242 «Туризм». Всі дипломні роботи магістрів присвячені актуальним темам, виконані на високому рівні. Магістранти блискуче захистили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на питання членів екзаменаційної комісії.

Очолила роботу державної екзаменаційної комісії начальник відділу туризму Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослава Гаврилова. У складі комісії працювали завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, к.геогр.н., доцент Сергій Коротун, д.е.н., професор Аліна Якимчук, к.геогр.н., доцент Андрій Романів, к.е.н., доцент кафедри туризму та ГРС Оксана Конарівська.

Усі дні стали хвилюючими як для 17 випускників, так і для викладачів-керівників кваліфікаційних робіт. Та всі магістри виправдали сподівання, оскільки роботи були виконані на актуальну тематику розвитку внутрішнього та міжнародного туризму в Україні, на високому науковому рівні, із застосуванням сучасного інструментарію економічних і географічних досліджень.

Голова комісії, Ярослава Гаврилова, відзначила високий рівень магістерських робіт, оригінальність їх тематики та практичне спрямування.

За результатами захисту дипломних магістерських робіт троє випускників-магістрів Віталій Тресковець, Уляна Степаненко та Олена Малишенко рекомендовані для подальшої наукової діяльності і навчання в аспірантурі.

Щиро вітаємо студентів-магістрів спеціальності 242 «Туризм» із успішними захистами кваліфікаційних магістерських робіт, відмінними оцінками та отриманням ступеня магістра в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи