Кубок України з армcпорту

15-17 грудня 2018 року в м. Одесі відбувся кубок України з армспорту. В змаганнях взяло участь 150 спортсменів з 19 областей України.

У складі збірної команди Рівненської області з армспорту було три студенти-спортсмени НУВГП, які вдало виступили на змаганнях.

Студент ННМІ, майстер спорту Кузло Адам посів перше місце у ваговій категорії 70 кг на праву руку та друге місце на ліву руку.

Студент ННІАЗ, кандидат у майстри спорту Сидорчук Василь у ваговій категорії 85 кг став бронзовим призером змагань на праву та ліву руку.

Студент ННМІ Тимощук Ігор у ваговій категорії 60 кг посів четверте місце.

У загальному заліку збірна команда Рівненської області з армспорту зайняла четверте місце.

Вітаємо спортсменів із вдалим виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів.

Олександр Комаревич,
тренер збірної команди з армспорту