ХLІІІ Спартакіади «Здоров’я» серед працівників університету

10-13 грудня 2018 року у спортивному залі НУВГП відбулися змагання з настільного тенісу в залік ХLІІІ Спартакіади «Здоров’я» серед працівників університету. Для участі в змаганнях було заявлено п’ять команд, які представляли ННІБА, ННІЕМ, ННІОЗ, а також Технічний коледж та Автотранспортний коледж.

Змагання проходили за коловою системою. Кожна команда зіграла по чотири гри. За перемогу у поєдинку команді нараховувалося два очки, за поразку – одне.

Беззаперечним лідером турніру та переможцем ХLІІІ Спартакіади «Здоров’я» з настільного тенісу серед працівників університету стала команда Технічного коледжу.

Напружена боротьба велася за друге, третє та четверте місце. Команди ННІБА, ННІЕМ та команда Автотранспортного коледжу набрали по 6 очок. Друге місце посіла команда ННІБА, яка лише на одне очко, за допоміжними показниками, випередила ННІЕМ. Четвертими стали представники Автотранспортного коледжу та п’яту сходинку, з сумою в 4 очка, посіли дебютанти Cпартакіади команда ННІОЗ.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Віталій Пінчук,
головний суддя змагань