Стартувала вища студентська ліга з волейболу

У спортивному комплексі НУВГП відбувся перший тур студентської вищої ліги з волейболу. Збірна команда нашого університету провела три зустрічі з командами закладів вищої освіти, у двох з яких стали переможцями. З однаковим рахунком – 3:1, наші волейболісти виграли у команди Луцького політехнічного університету та команди Тернопільського фінансового університету.

Третя гра відбулася з волейболістами Тернопільського педагогічного університету. У напруженій боротьбі наші спортсмени поступилися команді з Тернополя з рахунком 1:3.

Такі результати фактично забезпечили попадання нашої команди в фінальну четвірку, яка розіграє медалі першості України.

Нагадаємо, що в минулому році наші спортсмени завоювали срібні нагороди студентської вищої ліги України. Побажаємо і в цьому році бути в числі призерів.

Олександр Цицаркін,
тренер збірної команди з волейболу НУВГП