Профорієнтація в Кременці

Традиційними для викладачів університету стали зустрічі зі студентами коледжів з метою проведення профорієнтаційної роботи.

12 грудня 2018 р. доценти кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Кусковець С.Л. та Шаталов О.С. відвідали Кременецький лісотехнічний коледж (Тернопільська область).

Більше 40 студентів випускного курсу коледжу, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство», отримали від гостей з Рівного інформацію про можливості навчання випускників у НУВГП за скороченою програмою при виборі спеціальності «Цивільна безпека», а також за іншими спеціальностями. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

В ході зустрічі відбувся цікавий діалог і приємне спілкування з випускниками та керівництвом коледжу.

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності