Цикл гостьових лекцій викладачів навчально-наукового інституту економіки та менеджменту

Цикл гостьових лекцій викладачів навчально-наукового інституту  економіки та менеджменту

Викладачі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, Україна) 5 - 6 грудня 2018 року провели лекції для студентів економічного факультету Поліського державного університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь).

Лекторами виступили Кожушко Леонід Федорович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, Мальчик Мар'яна Василівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, Тадеєва Марія Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов, Сіпайло Леонід Георгійович, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту.

Обговорювалися такі актуальні питання, як роль менеджменту в кар'єрі студента, менеджмент в житті і бізнесі, концепція іноземної освіти, актуальні питання маркетингових досліджень, інформаційне забезпечення інноваційної діяльності підприємств та багато інших.

Тематика лекцій викликала глибокий інтерес у студентів, про що свідчила жвава дискусія і позитивні відгуки.

Висловлюємо щиру подяку колегам за теплий прийом та надану можливість провести лекції!

Кафедра маркетингу

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку