Викладач кафедри фізичного виховання – заслужений працівник фізичної культури і спорту України

«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю: Присвоїти почесне звання:

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Комаревичу Олександру Євгеновичу – старшому викладачу кафедри фізичного виховання Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне…….» Президент України П. Порошенко.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

Кафедра фізичного виховання

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку