Наші в Хелмі

Наші  в Хелмі

У  листопаді  в рамках академічної мобільності студенти та  викладачі навчально-наукового механічного інституту  побували у Вищій державній професійній школі у Хелмі (Польща).

Як розповів  заступник директора ННМІ Микола Голотюк, двадцять  студентів третього та четвертого курсів спеціальностей «Автомобільний транспорт», «Галузеве машинобудування», «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»  відвідали у ВДПШ ряд лабораторій, зокрема лабораторію дослідження автомобільних двигунів, лабораторію технології металів, лабораторію робототехніки, лабораторію проектування інтелектуального керування будинком, а також  авіаційний центр. Тут студенти побачили, як проводиться регулювання, виявлення та усунення несправностей автомобільних двигунів, дослідили властивості матеріалів, які застосовують у виробництві машин та обладнання з використанням лазерних, оптичних та інших систем контролю, а також були присутні при  посадці літака в складних погодних умовах (віртуально, з кабіни пілота).

Представники відділу закордонної співпраці ВДПШ у Хелмі провели  екскурсію містом та показали найбільші історичні та архітектурні пам’ятки.

Окрім того, наша делегація зустрілася з  проректором Юзефом Зайонцом та працівниками відділу закордонної співпраці, де обговорили  перспективи подальшої співпраці.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Друге місце на конкурсі студентських робіт «Майбутнє туристичної галузі України»