Науково-прикладні аспекти автомобільної і транспортно-дорожньої галузей

29 травня – 01 червня 2018 р. у Луцькому національному технічному університеті відбулася V Міжнародна науково-технічна конференція «Науково-прикладні аспекти автомобільної і транспортно-дорожньої галузей».

Ця подія уже вкотре залучає до наукових дискусій велике коло науковців з усіх куточків України та багатьох  зарубіжних країн: з Польщі, Словаччини, Німеччини, Чеської республіки, Литви, Грузії, Білорусі.

Загалом про участь в конференції заявили понад 200 науковців, а також представники науково-виробничих та інвестиційних структур.

На порядок денний роботи конференції було винесено 25 доповідей науковців, докторантів і аспірантів з актуальних питань автомобільної і транспортно-дорожньої галузей –  логістики транспорту, його експлуатації та проектування конструкцій транспортних засобів, впровадження нових освітніх технологій у навчанні.

У числі учасників конференції була і делегація кафедри автомобілів та автомобільного господарства НУВГП – доценти В.М. Глінчук, Р.М. Ігнатюк, М.П. Скочук, старший викладач М.В. Пікула, асистенти С.В. Морозюк і О.С. Стадник.

Роман Ігнатюк, кафедра автомобілів та автомобільного господарства