Друге місце на конкурсі студентських робіт «Майбутнє туристичної галузі України»

Третього грудня у місті Дніпрі відбувся фінал осіннього студентського стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі України», генеральним спонсором якого  є Національний туристичний оператор «Travel Professional Group». Раніше даний конкурс проводився 1 раз на рік, а починаючи з 2018 року, туроператор «TPG» проводить його двічі на рік (навесні та восени).

На даному конкурсі Національний університет водного господарства та природокористування представляв студент 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Семенов Семен Сергійович.  У результаті успішного захисту наукової роботи на тему «Шляхи активізації екскурсійної діяльності м. Рівне» Семенов Семен виборов 2-ге призове місце, яке дає можливість протягом 6 календарних  місяців отримувати іменну стипендію у розмірі 800 грн. Конкурсна робота була виконана під керівництвом старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Яковишиної М.С.

У фінальному турі осіннього конкурсу 2018 року було представлено 14 студентських наукових робіт із різних закладів вищої освіти України. Деякі роботи виконувались двома авторами. Тому фіналістами стали 16 студентів. Цього разу була обрана загальна тематика наукових робіт, яка повинна була відповідати гаслу – «Нові екскурсійні сюжети на теренах світу та України», а конкурс проходив на базі кафедри фізичної та економічної географії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Захист відбувся у культурно-діловому центрі «Менора» міста Дніпра. Два перших місця отримали студенти із закладів вищої освіти Києва і Дніпра. Після  завершення нагородження переможців конкурсу усі учасники відвідали екскурсію в музеї «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні» в Менорі. Після усіх урочистостей Семенов Семен разом з учасниками з м. Житомира (які вибороли 3-тє місце) скористались нагодою прогулятись вечірнім містом Дніпро.

Варто зазначити, що студенти спеціальності «Туризм» уже вдруге беруть участь у цьому конкурсі від «TPG». Дуже корисним виявився попередній досвід участі 2016 року, який дозволив сьогодні зайняти призове місце. Вітаємо переможця і бажаємо успішно реалізувати увесь творчий потенціал!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи