НУВГП – учасник Національної туристичної організації України

З листопада 2018 року Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) став повноцінним членом Національної туристичної організації України (НТОУ), що створена як громадське об’єднання, метою якого є розвиток туризму в Україні, просування України на міжнародному туристичному ринку, координація суспільної, наукової, просвітницької та іншої діяльності учасників НТОУ для вирішення спільних економічних та соціальних питань. Важливим напрямком діяльності НУВГП стала активна участь університету у постійно діючому органі НТОУ – Мережа знань НТОУ, який утворений з дійсних та асоційованих членів НТОУ, діяльність яких пов’язана з освітою, професійною підготовкою, науково-практичними дослідженнями та інноваціями для обміну, спільної генерації, використання і поширення знань у сфері туризму та курортів в цілях формування майбутнього сектору туризму України. Представниками НУВГП в Мережі знань НТОУ стали: завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доцент Коротун Сергій Ігорович та доцент цієї ж кафедри Романів Андрій Степанович.

На ІІ засіданні Мережі знань НТОУ, що відбулося у Львові на базі Львівського торговельно-економічного університету, доцента Романіва А.С. було обрано координатором робочої групи НТОУ з розробки програм щодо добровільної сертифікації гідів-провідників у сфері активного туризму України. 20 листопада 2018 року Романів А.С. також взяв також участь у семінарі-воркшопі щодо впровадження стандартів діяльності в сфері туризму та курортів, який відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Семінар було організовано Департаментом туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України спільно з КНТЕУ.

Участь представників НУВГП у роботі Мережі знань НТОУ, Науково-технічній раді Департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку та торгівлі України свідчить не тільки про вагомий вклад університету в розвиток освітніх програм та туристичної сфери в регіоні, але й активну позицію нашого закладу в розробці та впровадженні державних стандартів у туристичній індустрії України.

Андрій Романів,
кафедра туризму та готельно-ресторанної справи