Громадське здоров’я: проблеми та перспективи розвитку

У Національному університеті «Острозька академія» 29 листопада 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція з питань розбудови системи охорони громадського здоров’я «Громадське здоров’я: проблеми та перспективи розвитку».

Учасників конференції під час відкриття зустрів з вітальним словом ректор університету, професор Ігор Пасічник, який розповів гостям про історію Острозької академії. Також ректор зауважив, що присутні на конференції науковці та практики роблять неоціненний вклад у розвиток охорони здоров’я України.

В рамках  науково-практичної  конференції було проведено  пленарне засідання та п’ять  секційних засідань. Одним із керівників секції «Промоція здоров’я, фізична культура, фізична реабілітація» був директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП, професор Ігор Григус.

Під час пленарних та секційних засідань учасники виступали з доповідями про фундаментальні та прикладні дослідження у сфері громадського здоров’я, профілактику захворювань та промоцію здоров’я, психічне здоров’я, нормативно-правове забезпечення системи охорони здоров’я, фізичну реабілітацію.

За підсумками роботи конференції та секційних засідань підготовлено проект Резолюції щодо покращення та оптимізації заходів щодо  реформування національної системи охорони здоров’я  на різних рівнях управління (місцевому, обласному, регіональному, національному).

Григус І.М.,
доктор медичних наук,