Щорічний Інвестиційний форум

Щорічний Інвестиційний форум

Щорічний Інвестиційний форум міста Києва у 2018 році відбувся 27 листопада у конгресно-виставковому центрі “Парковий” (м. Київ).

Інвестиційний форум міста Києва – це щорічна платформа для міської влади, бізнес спільноти та громадського сектору, щоб обговорити спільні проекти та залучення інвестицій. Ключовою темою для обговорення на Інвестиційному форумі міста Києва-2018  стали інновації. Подія проводиться щорічно з метою сприяння міській владі та бізнесу знайти спільні точки дотику для розвитку, залучити приватні – внутрішні та іноземні – інвестиції для створення нових проектів і рішень на потреби міста.

Питання, які розглядалися на Інвестиційному форумі міста Києва-2018:

  • Екосистема інновацій: освіта – наука – бізнес. Комерціалізація інновацій та трансфер технологій.

  • Що пропонує місто новаторам та винахідникам? Державні та муніципальні програми в Україні.

  • Фінансові інструменти для інновацій: що пропонує комерційний сектор? Ризики  та вигоди для інвестора.

  • Інвестиції в інновації очима інвестора.

  • Made in UA: кейси родом з України.

На форумі з вітальним словом виступили Віталій Кличко, Київський міський голова, Хюг Мінгареллі, Голова представництва ЄС в Україні. У пленарних засіданнях форуму взяли участь представники влади, бізнесу, фондів та інвестиційних компаній.

З метою ознайомлення з діючими інвестиційно-інноваційними компаніями, організаціями та проектами на заході побувала Савіна Наталія Борисівна, д.е.н., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків.

 

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій

 

Читайте також: Спортивне свято НУВГПназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки