Спортивне свято НУВГП

27 листопада 2018 року відбулося спортивне свято Національного університету водного господарства та природокористування за підсумками 2017-2018 року. На події був присутній проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Лагоднюк О. А., директори навчально-наукових інститутів.

Організатори підвели підсумки ХІХ Універсіади НУВГП.

Призерами ХІХ Універсіади НУВГП стали команди таких інститутів:

І місце посіла команда ННІАЗ;
ІІ місце – ННІБА;
ІІІ місце – ННМІ .

Кращими в ХL Спартакіаді студмістечка стали:

І місце – команда гуртожитку № 6;
ІІ місце – команда гуртожитку № 1;
ІІІ місце – команда гуртожитку № 4.

Також на святі були оголошені лауреати в номінаціях «Кращий студент-спортсмен НУВГП 2018 року», «Кращий студент-спортсмен року в інституті». Вручені посвідчення «Майстер спорту України», «Кандидат у майстри спорту».

Нагороду «Кращий студент-спортсмен НУВГП 2018 року» отримав Куранов Микола – майстер спорту України з волейболу, бронзовий призер чемпіонату України з волейболу серед команд суперліги, срібний призер вищої студентської ліги з волейболу 2018 року.

Кращим студентом-спортсменом 2018 року в навчально-наукових інститутах визнано:

ННІАЗ – Сидорчук Василь;
ННІБА – Бортник Володимир;
ННМІ – Сикотюк Юрій;
ННІЕМ – Полонський Олексій;
ННІВГП – Куранов Микола;
ННІАКОТ – Михайлусь Веніамін;
ННІП – Сокотун Станіслав;
ННІОЗ – Семенюк Вадим.

Посвідчення «Майстер спорту України» з волейболу вручено студенту ННІВГП Куранову Миколі – бронзовому призеру чемпіонату України з волейболу серед команд суперліги, срібному призеру вищої студентської ліги з волейболу 2018 року.

Посвідчення «Майстра спорту України» з армспорту вручено студенту ННМІ Кузлу Адаму – бронзовому призеру чемпіонату Світу з армспорту.

Посвідчення «Кандидата у майстри спорту» вручено:

1. Матвійчуку Вадиму – срібному призеру  вищої студентської ліги з волейболу 2018 року.
2. Полонському Олексію – срібному призеру вищої студентської ліги з волейболу 2018 року.
3. Сикотюку Юрію – чемпіону України з армспорту серед юнаків.
4. Телетьону Володимиру – чемпіону України з армспорту серед юнаків.
5. Кривку Дмитру – срібному призеру чемпіонату України з армспорту серед юніорів.
6. Бабаку Тимофію – срібному призеру чемпіонату України з армспорту серед юнаків.
7. Семенюку Вадиму – бронзовому призеру чемпіонату України з армспорту серед юніорів.
8. Сидорчуку Василю – срібному  призеру чемпіонату України з армспорту серед юніорів.
9. Олексину Олександру Олександровичу – бронзовому призеру чемпіонату України з армспорту серед юніорів.

Після вручення нагород гості та учасники свята мали можливість насолодитись виступи учасниць художньої самодіяльності університету.

Більше фото у

Кафедра фізичного виховання

Читайте також: Участь у Світовому науковому конгресі «Quality of Life in Interdisciplinary Approach»