Участь у Світовому науковому конгресі «Quality of Life in Interdisciplinary Approach»

У період з 22.11.2018 р. по 24.11.2018 р. на базі готелю Strzelnica Family Resort&SPA, Kochcice (Польща) проходив Світовий науковий конгрес (World Scientific Congress) «Quality of Life in Interdisciplinary Approach».

У роботі Конгресу брали участь науковці та практики з 12 країн світу, які вивчають і покращують якість життя населення. До складу наукового комітету Конгресу був включений доктор медичних наук, професор Григус І.М. Наш університет представляли з двома доповідями від групи авторів: директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я, проф. Григус І.М. та завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації ННІОЗ, проф. Нестерчук Н.Є. Професор Григус І.М. також очолював одну із п’яти секцій Конгресу.

Конгрес пройшов у приємній дружній обстановці, вчені мали можливість обмінятися своїми напрацюваннями і досвідом різних країн. Встановлені нові контакти допоможуть ефективніше покращувати якість життя різних вікових груп населення.

Ігор Григус,
доктор медичних наук,