«Містер НУВГП-2018»

В університеті вперше обрали «Містера НУВГП». Ним став шестикурсник Олександр Калетник (ННІЕМ). Як зазначає Олександр, не очікував здобути перемогу, думав, що оберуть  студента з початкових курсів. Взяти участь у конкурсі вирішив, аби перевірити свій інтелектуальний рівень та ерудицію, продемонструвати свою фізичну форму та дізнатися результат.

«Першим віце-містером»  журі обрало  Владислава Новосада (ННІБА ), другим  − Івана Кузьмича (ННІБА).

Загалом за перемогу змагалося 16 претендентів. Було тут і дефіле у  ділових костюмах та інтерв’ю. Хлопці також демонстрували свій інтелектуальний рівень, фізичну форму. Передували  фінальному конкурсу кілька фотосесій та спортивні тренування.

Журі також обрали й переможців в інших номінаціях: «Містер артистичність», «Містер індивідуальність»,«Містер харизматичність», «Містер талант», «Містер глядацьких симпатій», «Містер “Ego-Club”» та «Містер “Revolt Barbershop”».

Сподіваємось, наступного року хлопці ще активніше змагатимуться за титул «Містера НУВГП», адже вдалий старт вже  відбувся!

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Європейський тиждень тестувань за підтримки Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє»